Следующий Действующий

Подаруйте своїй шкірі догляд з натуральними екстрактами цілющих рослин!

ПРИРОДНА КРАСА ТА ЗДОРОВ’Я ШКІРИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО ВІКУ!

Обираючи серію засобів Naturals, ви обираєте догляд із засобами, що увібрали у себе всю красу та енергію природи.
Справжня Краса – це радість, сила, життєвість та яскравість.
Це поєднання кольорів та унікальних ароматів, якими наповнені сади та ліси. Ось цією красою сповнені засоби серії Naturals.
Легкі та ароматні формули містять корисні природні компоненти, які щодня дарують вашій шкірі здоров’я та енергію!

Корисні трави

Люди здавна оцінили корисні лікувальні та косметичні властивості рослин, адже в них містяться незамінні вітаміни, мінерали, ферменти та амінокислоти. Це безцінний дар, який несе нам природа! І навіть сьогодні, з появою інноваційних технологій і революційних інгредієнтів, ми довіряємо свою красу засобам з натуральними компонентами, цінуючи їх природну силу, м’яку дію та доведену часом ефективність.

Проаналізувавши дію багатьох рослин, вчені Avon відібрали найкорисніші натуральні екстракти, які допомагають у будь-якому віці виглядати чудово. На їх основі були створені біо-комплекси для догляду за шкірою обличчя Naturals «Корисні трави» для кожного віку.

Крім того, більшість лікарських рослин, що входять до складу нових засобів, ростуть у наших широтах, тому добре сприймаються шкірою, оскільки наш організм адаптований до них.

Ароматна шипшина і соковите алое, цілюща ехінацея і ніжний білий чай, сонячна обліпиха і вічнозелена толокнянка — всі вони зібрані, щоб розділити з тобою корисні властивості, якими так щедро наділила їх природа.

Подаруйте своїй шкірі догляд з натуральними екстрактами цілющих рослин!

 

Природні компоненти – натуральне джерело краси
Люди здавна відкрили безцінну скарбницю, даровану нам природою – сила рослин та фруктів використовувалася для лікування та догляду за шкірою.
І сьогодні косметичні засоби, засновані на природних компонентах, мають беззаперечну популярність. У сучасних умовах вчені змогли дослідити весь спектр вітамінів та цінних речовин, які містяться у кожній рослині чи фрукті, навчилися виділяти та зберігати їх корисні якості.

Ретельно відбираючи найбільш ефективні та дієві для шкіри інгредієнти, вчені в лабораторіях Avon отримують чисті екстракти рослин і фруктів, вітаміни, мінерали, молочні протеїни – вони лягають в основу високоякісної, безпечної, ефективної косметики, яка чудово засвоюється шкірою.

Дія природних компонентів доповнює одна одну – саме тому у наших засобах міститься цілий комплекс корисних екстрактів, збалансованих для максимальної ефективності та відповідності до кожного типу шкіри. Наприклад, ромашка має чудову здатність заспокоювати шкіру, а мак – захищає її від зовнішніх агресивних факторів. Разом вони складають ідеальний комплекс для благотворного догляду за чутливою шкірою у будь-якому віці!

Отже, щоб підібрати для себе найкращий догляд від Naturals, краще спочатку

Визначити тип своєї шкіри.

Главная » Продукция » Подаруйте своїй шкірі догляд з натуральними екстрактами цілющих рослин!