Следующий Действующий

Визначити свій тип шкіри

Типи шкіри

Нормальна шкіра Власницям нормальної шкіри надзвичайно пощастило! Цей тип шкіри вважається ідеальним, хоч і зустрічається дуже рідко. Вона порівнюється з персиком і приносить найменше проблем – не схильна до подразнень та почервонінь, має невеликі пори та рівномірний бежево-рожевий відтінок, м’яка, чиста та еластична. Вважається також, що нормальна шкіра не вимагає особливого догляду, але це велика помилка! Через різні зовнішні фактори, як наприклад ультрафіолетові промені, забруднене повітря з віком така шкіра може стати сухою, або більш жирною. Тому, якщо ви щаслива володарка нормальної шкіри, забезпечте їй правильний догляд – ретельне очищення, регулярне зволоження та захист – щоб зберегти її здоровою та красивою якомога довше.
Суха шкіра Зустрічається досить часто і вимагає особливо вмілого і уважного догляду, оскільки дуже чутлива до несприятливих впливів, швидко старішає. Сухість шкіри виникає через недостатню активність сальних залоз і сильну втрату вологи з поверхні. У молодих жінок суха шкіра має приємний вигляд, виглядає ніжною, тонкою і матовою. Згодом, особливо при недостатньому або неправильному догляді, шкіра стає сухішою, лущиться, втрачає еластичність. На такій шкірі зморшки з’являються раніше, ніж на інших типах.

Чутлива шкіра Сьогодні цей тип шкіри зустрічається все частіше через сучасний образ життчя та несприятливі умови. Типові симптоми чутливої шкіри напевно знайомі багатьом: відчуття стягнення, підвищене подразнення окремих ділянок, червоні плями і крапки. Шкірі цього типу бракує природного захисного бар’єру. В результаті негативного зовнішнього впливу, стресів та перевтоми її стан різко погіршується. На звичайні косметичні засоби чутлива шкіра реагує непередбачувано, тому потребує дуже обережного підходу та спеціально підібраного м’якого догляду.

Комбінована шкіра (змішаний тип) Зустрічається найбільш часто. У жінок молодого і середнього віку в Т-зоні (лоб, ніс, підборіддя) – шкіра зазвичай жирна. На скронях, щоках і шиї і, особливо, навколо очей – суха. Змішаний тип шкіри вимагає різних способів догляду за різними частинами обличчя.

Жирна шкіра вважається проблемною: має зайвий блиск і розширені пори, через надмірну секрецію на ній часто утворюються «чорні крапки» і з’являються вугрі. Жирна шкіра зустрічається частіше в молодості і може залишатися у такому стані до 35-40 років. АЛЕ є гарна новина: зморшки на жирній шкірі з’являються значно пізніше.

Главная » Продукция » Визначити свій тип шкіри